• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Бібліотека

Бібліотека

У НВК «Журавлинська ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ» до тижня бібліотеки було проведено бібліотечний урок "Книга вчить, як на світі жить". У середу був день інформації, під час якого учні старших класів завітали до молодших і провели хвилинку інформації. Було проведено бібліотекарем рейд по класах "Живи книго" з метою перевірки відношення до підручників.

Завітайте до нашої бібліотеки!

У НВК «Журавлинська ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ» 2 квітня бібліотекарем Григоржевською В.П. було проведено бібліотечний урок «Книга вчить, як на світі жить», приурочений до Міжнародного дня дитячої книги. Без книжок життя неможливе, виходить, неможливе і без бібліотек. Уся історія розвитку людського розуму пов’язана з бібліотеками. Сучасна бібліотека здається втіленням тиші, спокою й порядку. Як і за всіх часів вона служить людям. В позаурочний час було здійснено учнями молодших класів похід в сільську бібліотеку, з метою ознайомлення з наявною дитячою літературою.

/Files/images/101_1128.jpg

Учні старших класів також здійснили екскурсію в сільську бібліотеку, які прослухали виступ бібліотекаря Довгополої В.М. про роль книги в нашому житті. Діти мали змогу обрати собі книги. Григоржевська В.П. провела бібліотечний урок для старших класів «Історія виникнення книги.» Метою даного заходу було повторити вивчене з історії книги, ознайомити з історією створення книги та перших бібліотек в Україні, їх засновниками; розвивати пізнавальний інтерес учнів; виховувати дбайливе ставлення до навчальної та художньої літератури, повагу до людей, які працювали над книгою.

/Files/images/101_1124.jpg

з 22 по 26 вересня 2014 року у НКВ "Журавлинська ЗШ І - ІІ ст. - ДНЗ" було проведено серед учнів старших класів конкурс на краще гасло та логотип до Всеукраїнського місячника "Шкільних бібілотек". Жюрі у складі якого була бібіліотекар школи Григоржевська В.П. визнало переможцями учнів 5 класу Говорун ангеліну та Муравську Юлію , які створили спільно логотип та гасло "Книжка - добрий , мудрий друг, книга знає все навкруг". /Files/images/DSCF0880.JPG

15 жовтня 2014 серед учнів молодших класів було проведено конкурс на кращу закладку./Files/images/DSCF0871.JPG/Files/images/DSCF0874.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 454

Коментарi