• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • "Зірка пам'яті"

У Кіровоградській області з липня 2010 року проходить акція "Зірка пам’яті", в основі якої є забезпечення належною увагою ветеранів з боку п’яти сфер суспільного життя: держави, місцевих депутатів, бізнесу, школи та медичних закладів. З вересня 2012 року учнівський та педагогічний колективи нашого НВК долучилися до обласної акції "Зірка пам’яті". Її мета — забезпечити всенародне вшанування та увічнення героїчного подвигу захисників Вітчизни, які відстояли свободу і незалежність Батьківщини, а також посилити увагу суспільства до потреб ветеранів війни, поліпшити їх соціальний захист.

У навчально - виховному комплексі на сайті створено окрему сторінку, яка має назву "Зірка пам’яті", яка щокварталу оновлюються, налагоджено систему привітань ветеранів Великої Вітчизняної війни зі святами, залучено учнів-волонтерів для надання посильної допомоги ветеранам , вчителі створюють базу відео- та фотодокументів про визволення нашого села.

Станом на 01.09.2014 року за 2 ветеранами закріплено 5 працівників НВК та 22 учні. Більшість ветеранів відчувають гостру необхідність у задоволенні своїх елементарних потреб, старість та хвороби не дають змогу повноцінно жити. Крім суто побутових проблем, існує також потреба у спілкуванні та увазі, котрих так не вистачає цим літнім людям.

2013 - 2014 навчальний рік.

Ми не діти війни,

Лихоліття страшного не знаєм.

Із книжок про війну, про бої читаєм.

Ми не діти війни,

Ми дітьми її пітьми не були.

Ми у мирі, у щасті, у тиші росли.

Але пам’ять про те, що творили

Попільна війна,

В наших душах ожива.


Учні 8 класу Журавлинського НВК з класним керівником Поліщук Н.В. впродовж осінніх канікул відвідали ветерана ВВв Цомпеля Євгенія з метою надання допомоги в домашньому господарюванні.
/Files/images/101_0022.JPG
/Files/images/101_0024.JPGУчні 5 класу з класним керівником Чернюк О.В. прибрали біля пам'ятника воїнам, загиблим в боях біля сіл Журавлинка та Цвіткове.
/Files/images/101_0015.JPG

/Files/images/101_0014.JPG

18 лютого 2014 року ветеран Великої Вітчизняної війни Майстренко Анатолій Никифорович святкував 90-річний ювілей. Учні НВК "Журавлинська ЗШ І - ІІ ст. - ДНЗ" привітали Анатолія Никифоровича з днем народження, подякували за знищення фашистської чуми, побажали міцного здоров'я і довгих років.
/Files/images/Изображение 051.jpg

/Files/images/Изображение 047.jpg

/Files/images/Изображение 052.jpg


Біда і горе знов прийдуть,
Якщо про них забути. Тому не забуваймо ми про це, Щоб час назад не повернути.

14 березня 1944 року село Журавлинка було визволене від фашистських загарбників Радянською Армією. Силами вчителя історії НВК Говоруна Ярослава Петровича та учнів сьомого класу Іваніної Анастасії, Довгополого Костянтина, Паламарчук Мирослави та кулика Геннадія було проведено виховний захід "Ми пам'ятаєм Вас, ветерани!" На захід були запрошені голова спілки ветеранів села Русановський Анатолій Миколайович, який розповів про свої дитячі роки на окупованій землі, сільський голова Корж Микола Володимирович, який поділився спогадами своїх рідних про страшні роки. Також учні прослухали спогади покійних нині односельчан про перебування в концтаборі(спогади Загородного Степана Івановича) та перебування на примусових роботах в Німеччині(спогади Янчук Поліни Семенівни)

/Files/images/101_1008.jpg

/Files/images/101_1011.jpg

Урок пам'яті

2014-05-07

7-го травня в НВК "Журавлинська ЗШ І - ІІ ст. - ДНЗ" вчителем історії Говоруном Я.П. Було проведено урок Пам'яті - круглий стіл для учнів 6 - 9 класів. Діти провели екскурс по трагічних сторінках Великої Вітчизняної війни, обговорювали сьогодення України, та говорили про те, щоб більше не повторювались подібні трагедії. Також брав участь в обговоренні сільський голова Корж М.В. Наприкінці заходу було показано презентацію "Подвиг Радянського народу в картинах художників".

/Files/images/101_1433.JPG

/Files/images/101_1441.JPG

Акція «Ніхто не забутий, ніщо не забуто».

2014-05-05

До 69-річчя Великої Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

В нашому НВК 5 травня стартувала соціально-виховна акція «Ніхто не забутий, ніщо не забуто».

Умовами проведення Акції для кожного учасника є наявність світлин із родинних фотоальбомів про близьких родичів (дідів, прадідів, бабусь, прабабусь та ін), які:

- безпосередньо брали участь у бойових діях під час Великої Вітчизняної війни;

- перебували на окупованій фашистами території;

- працювали в тилу;

- вели партизанську підривну діяльність;

- вивезені на примусові роботи;

- перебували у фашистських концтаборах;

- під час війни були дітьми (зараз мають статус дітей війни).

Найактивнішим учасником Акції став учень 9 класу – Ставенко Сергій, який приніс не лише світлини свого прадіда, а й медалі та ордени і розповів своєму класові історію життя на війні, дітям було дуже цікаво.

/Files/IMG_0014ставенко.jpg

/Files/IMG_0016 (11)ордена.jpg


Святкування Дня перемоги

2014-05-08

Цвіла земля, поля колосували,

Всі мріяли про світле майбуття.

Та миттю все зчорніло від фашистської навали,

Прийшла страшна, безжалісна війна.

Ратний подвиг батьків, дідів і прадідів у Великій Вітчизняній війні ніколи не може бути забутим. Його не можуть зменшити ані десятиріччя, ані суспільні зміни.

Багато років пройшло з часів Великої Вітчизняної війни, виросли нові покоління з тих пір, але пам’ять про війну залишається у наших серцях, тому що неможливо забути той біль і страждання, що випали на долю наших дідів та прадідів, бабусь та прабабусь, як неможливо оживити загиблих у боях чи померлих від голоду під час найстрашнішої війни. Учні початкових класів Журавлинського НВК теж прийняли участь у святкуванні Перемоги. Діти поклали квіти до пам'ятників загиблим односельчанам та Невідомому Солдату.

/Files/images/101_1424.JPG

/Files/images/101_1431.JPG

Мітинг до Дня Перемоги

2014-05-09

Весна іде і переможним кроком

В тюльпановому вічному вогні

Йде травень крізь хвилини, дні і роки,

Несе нащадкам спогади свої.

9 травня учні нашого НВК взяли участь у Мітингу до дня Перемоги. Дітки взяли активну участь у святковому концерті на честь ветеранів Великої Вітчизняної війни, розповідали вірші, співали пісні, а наприкинці свята розгорнули великий прапор України за єдність і цілісність нашої держави.

/Files/images/101_1446.JPG
/Files/images/101_1448.JPG


/Files/IMG_0024прапор.jpg

/Files/IMG_0026ветерани.jpgПарад Перемоги!

2015-05-09

День Перемоги – світле, радісне свято, але з присмаком солоних сліз та гіркотою втрат. Не випадково це свято припадає саме навесні, коли земля прокидається від важкого сну після зимових заметілей та випростовується із льодового полону, коли буйним цвітом розквітають тюльпани, голова паморочиться від настояного бузкового аромату.

9 травня 1945 року – ця дата закарбується у серцях народу на віки. Адже саме цього теплого травневого дня над чистим небом запалали салюти перемоги. Із року в рік народ відзначає свято Дня Перемоги з трепетом у серці та сльозами на очах. Нащадки свято бережуть пам’ять про подвиг свого народу

Для школярів нашого НВК цей день завжди особливий. Як і кожного року, 9 травня була проведена урочиста хода до обеліска Слави на честь відзначення 70 річниці Дня Перемоги в Великій Вітчизняній війні. О 10 годині розпочався Мітинг "Миру - бути!", розпочав це дійство директор НВК Говорун Я.П., потім наші дітки привітали ветеранів і поклали вінки та квіти до Обеліска Слави та Могили Невідомого Солдата, вкінці вшанували хвилиною мовчання, поіменно кожного хто пішов захищати наше село від фашистських загарбників

/Files/IMG_0020 (1)виставка.jpg/Files/IMG_0001nfcfc.JPG/Files/IMG_0006lbhtrnjh fghb.JPG/Files/IMG_0010jdfhkdjvh.JPG/Files/IMG_0019dj]y FNJ.JPG/Files/IMG_0015воїн 3.JPG/Files/IMG_0018воїн1.JPG

Нагорода знайшла свого ГЕРОЯ

2015-09-17

До численних медалей та орденів ветерана Великої Вітчизняної війни Майстренка Анатолія Никифоровича додалася ще одна – медаль "За визволення Республіки Білорусь”.

Почесну нагороду за мужність та героїзм, виявлені під час битви за Республіку Білорусь, учаснику бойових дій вручили сільський голова Корж Микола Володимирович та голова ветиранської організації Русановський Анатолій Миколайович.

Наш навчальний заклад не міг пропустити таку подію і не привітати шановного ветирана зі свтом. Тому учні 9 класу разом зі своїм класним керівником з квітами та добрим словом вирушили до будинку Анатолія Никифоровича. На порозі нас радо зустріла онука Анатолія Никифоровича, яка гостинно провела нас до кімнати, де мешкає ветеран. Після вручення медалі головою села, дітки розповіли вірші і привітали дідуся квітами. Потім зробили загальне фото, а Майя Валеріївна натомість пригостила всіх солодощами. Учні задоволеними повернулися додому.

А нашому шановному Анатолію Никифоровичу ми бажаємо лише міцного здоров'я та довголіття!

/Files/IMG_0473dtnthfy.JPG/Files/IMG_0476ltdznjrkfcybrb.JPG/Files/IMG_0480dcshfpjv.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 458

Коментарi

  • BranKed

    2017-02-19 02:22:40

    Progesterone With Overnight Delivery [url=http://propecia.inpills.com/propecia-where-to-buy.php]Propecia Where To Buy[/url] Stomoach Upset With Amoxicillin Xlpharmacy Generic Cialis [url=http://kamagra.rxbill7.com/kamagra-chewable.php]Kamagra Chewable[/url] Cephalexin Nuvaring Levitra Significato [url=http://levitra.rxbill7.com/levitra-soft-tabs.php]Levitra Soft Tabs[/url] Amoxicillin Taken For Uvulitis Levitra Billig [url=http://cytotec.mdsmeds.com/cytotec-online.php]Cytotec Online[/url] Prix Du Levitra 10 Mgf Kamagra Oral Jelly Hamburg [url=http://cytotec...